VEĽKOOBCHOD

Prevádzkujete reštauráciu, kaviareň, denný či nočný bar, motorest, letnú terasu alebo hotel, wellness či penzión, prípadne inú maloobchodnú prevádzku či predajňu?

Radi by ste náš sortiment zaradili do produktového portfólia a rozšírili tak vašu ponuku o nealkoholické destiláty, likéry alebo vína, prosecca či koktaily?

NEVÁHAJTE NÁS KONTAKTOVAŤ A STAŇTE SA NAŠÍM PARTNEROM

Ako veľkoobchodným partnerom vám bude pridelený veľkoobchodný cenník, ktorý určuje zľavu z bežnej maloobchodnej ceny. Veľkoobchodný cenník je vždy individuálne pripravovaný vaším požiadavkám a dopytom. V prípade pozitívnej obchodnej histórie je možné dojednať spôsob úhrady objednávok pomocou faktúry so splatnosťou. Štandardná splatnosť faktúry je 14 dní.


PÁRTY SERVIS - EVENT, TEAMBUILDING, CATERING, SVADBA ČI OSLAVA

Pripravujete slávnosť a neviete koľko nápojov sa vypije?

Drinkbox.sk Vám ponúka elegantné riešenie tejto situácie, ktoré vám umožní zaplatiť len za to, čo sa reálne vypije a neskonzumované produkty nám jednoducho vrátite.

Rozumieme vašim potrebám a snažíme sa, aby ste si dôležité životné situácie užili bez zbytočného stresu.

Ponuku párty servisu vám zostavíme podľa vašich predstáv a želaní.


DOPRAVA TOVARU

V prípade veľkoobchodných objednávok a párty servisu nad 300 € bez DPH je dodanie tovaru ZADARMO.

Na doručenie veľkoobchodných objednávok je možné využiť všetky štandardné spôsoby doručenia uvedené v sekcii Doprava a platba. U väčších zásielok je možné dohodnúť si spôsob doručenia individuálne.


DODANIE TOVARU MIMO ÚZEMIA SLOVENSKEJ REPUBLIKY

Tovar objednaný z drinkbox.sk zasielame len v rámci územia Slovenskej republiky.

V prípade záujmu o objednávku s dodaním na územie mimo SR nás prosím kontaktujte e-mailom na info@drinkbox.sk alebo na info@sweetdrinks.eu prípadne telefonicky +421951687400.