DOPRAVA A PLATBA ZA TOVAR

Tovar v rámci Slovenska expedujeme prostredníctvom prepravných spoločností SPS (Slovak Parcel Service s.r.o.) a Packeta (Packeta Slovakia s. r. o.) s doručením na adresu alebo do ich výdajných miest či samoobslužných boxov. Po dohode taktiež zabezpečujeme aj individuálnu (paletovú) prepravu tovaru so zmluvnými partnermi.

Tovar odosielame zvyčajne do 24 hodín od objednania a obvykle je doručovaný nasledujúci pracovný deň od expedície z nášho skladu v prípade, že tovar je dostupný skladom v našom e-shope.

O aktuálnom stave vašej objednávky vás budeme informovať prostredníctvom e-mailu a taktiež pred doručením vašej zásielky vás bude prepravná spoločnosť vopred informovať prostredníctvom e-mailu alebo SMS.

CENA DOPRAVY PRE SLOVENSKO

Prepravná služba

Pri objednávke do 39,00 €

Pri objednávke nad 39,00 €


4,95 €

ZADARMO


3,95 €

ZADARMO

Zásielky do výdajných miest či samoobslužných boxov Packeta odosielame len do celkovej hmotnosti neprevyšujúcej 15 kg. Ostatné balíky až do celkovej hmotnosti 100 kg sú odosielané prostredníctvom prepravnej spoločnosti SPS.

SPÔSOBY PLATBY A CENA PLATBY PRE SLOVENSKO

Bankový prevod (QR platba)

Platba na dobierku

V hotovosti

ZADARMO

ZADARMO

ZADARMO

Bankový prevod (QR platba) - Po prijatí objednávky Vám zašleme e-mail s platobnými údajmi, na základe ktorých vopred uhradíte prislúchajúcu sumu bezhotovostne - bankovým prevodom na náš účet. Po obdržaní a zaevidovaní platby Vám tovar obratom odosielame.

Platba na dobierku - Platba za tovar prebieha až pri doručení Vami objednanej zásielky. Dobierku platíte v hotovosti alebo platobnou kartou pri doručení tovaru kuriérom, na výdajné miesto alebo do samoobslužného boxu.

V hotovosti - Platba za tovar v hotovosti je možná len pri osobnom odbere - Centrálna 154/4, Svidník.

DODANIE TOVARU MIMO ÚZEMIA SLOVENSKEJ REPUBLIKY

Tovar objednaný z drinkbox.sk zasielame len v rámci územia Slovenskej republiky.

V prípade záujmu o objednávku s dodaním na územie mimo SR nás prosím kontaktujte e-mailom na info@drinkbox.sk alebo na info@sweetdrinks.eu prípadne telefonicky +421951687400.

PROBLÉM S DORUČOVANÍM ?

Ak Vám zásielka nebola doručená alebo sa vyskytol pri jej doručovaní problém (nekompletná / poškodená zásielka / tovar nezodpovedá vytvorenej objednávke), obráťte sa, prosím na náš zákaznícky servis na +421951687400 alebo nás kontaktujte e-mailom na info@drinkbox.sk.

Neváhajte sa na nás obrátiť - spokojnosť zákazníkov je u nás na prvom mieste!

ZAREGISTRUJTE SA A ZÍSKAJTE VÝHODY(*) !

Vytvorte si u nás zákaznícke konto, s ktorým budete mať prístup ku všetkým vašim údajom a vytvoreným objednávkam. Po prihlásení sa do vášho účtu máte možnosť sledovať stav Vašej objednávky (nie prepravy), spravovať dodacie adresy, fakturačné a osobné údaje.

Ako registrovaný zákazník budete mať navyše možnosť zbierať za vytvorené objednávky vernostné body. Viac informácií o pripravovanom vernostnom programe sa dozviete už čoskoro(*).